2 Targi rodzinne - czy warto???

Nigdy nie przepadałam za tłumem, za dłuższymi wypadami w miejsca gdzie tłok i gwar.
Ba! jestem nawet zmęczona po trzygodzinnych zakupach w centrum handlowym...
mój mąż szczególnie się dziwi, że zaplanowałam nam najbliższy weekend na Targach właśnie.

W dniach od 25 do 27 lutego odbędą się już VII Miedzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecia KIDS'TIME. Słyszałam wiele o tych targach ale jakoś nigdy mnie na takie imprezy nie "ciągło". Ta edycja jednak będzie wyjątkowo nie tylko pod względem rekordowej liczby wystawców czy premierowych produktów, ale pierwszy raz w historii targów odbędzie się Spotkanie Klubu Mam Ekspertek do którego należę a o którym już prawdę mówiąc zapomniałam bo ostatnie spotkanie na którym byłam było prawie 2 lata temu.

Bądź co bądź mam zamiar tam jechać, nie zgubić się, spotkać się z innymi mamami blogerkami no i przede wszystkim sprawdzić co piszczy w nowościach okołodzieciowych.
Co prawda wózki dziecięce są już poza obszarem mojego zainteresowania ale przede mną wybór większego fotelika dla Franulka, no i ciągle lubię wiedzieć jakie nowości pojawiają się wśród zabawek, tekstyliów i artykułów dla najmłodszych. 
Mam hopla na tym punkcie :P
Na spotkanie zgłosiło się ponad 20 firm więc mam nadzieję wrócić ze spotkania pozytywnie zaskoczona i uzbrojona w wiedzę oraz doświadczenie...liczę na to,że nie rozboli mnie głowa od nadmiaru wrażeń. W końcu będzie tam tyle cudowności, że każdy może mieć mętlik w głowie.
Właściwie to raz byłam na Targach, ale znacznie mniejszych,  jako wystawca, więc myślę, że moje spojrzenie na to wszystko będzie nieco inne niż zakładam.

Już nie mogę się doczekać :)

Wybieracie się????

Pozdrawiam

Hally


2 komentarze:

  1. A wiec Halinko Zycze Wam Udanego weekendu :)) Mam nadzieje ,ze milo spedzisz tam czas i wrocisz bez bolu glowy :))) Pozdrawiam Cie Serdecznie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja będę :) Byłam już wczoraj na prawdę warto!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz.
Osoby komentujące anonimowo proszę o podpisanie się...:)