4 Creative blog tour :)

Od jakiegoś czasu krąży w blogosferze zabawa Creative blog tour, która ma na celu wyróżnienie i docenienie blogów twórczych:)

Jest mi niezwykle miło, że dostałam takie wyróżnienie.
A właściwie to dostałam dwa wyróżnienia w jednym czasie:)
Jedno od niezwykle utalentowanej Malwiny, która kocha szydełkować i każda wolną chwilę spędza z szydełkiem w dłoni:) Dzierga wszystko i wszędzie....:)
Kto jeszcze nie zna Malwiny koniecznie musi ją poznać:)


Drugie wyróżnienie dostałam od Kasi (Kaan), która ma niezwykły dar władania słowem pisanym...pisze przepięknie i przede wszystkim mądrze. Jej wpisy nie jednej osobie potrafią otworzyć oczy na świat. Cieszę się, że mam możliwość znać takie osoby:) Co prawda wirtualnie ale i takie znajomości są ważne:) Zapraszam Was serdecznie do Kasi po dawkę mądrości prosto z serca płynących:)


Zabawa polega na odpowiedzi na następujące pytania:
1. Nad czym obecnie pracuję????
Głównie nad realizacją Waszych zamówień:) Nad pokojem moich dzieci....nad kącikiem do pracy dla mnie i jeszcze nad czymś co narazie jest tajemnicą:)

2. Czym moja praca różni się od innych w tej branży???
Właściwie to niczym....kocham szyć, wkładam w to całe swoje serce....staram się wymyślać nowe rzeczy ale one są inspirowane czymś co pewnie gdzieś kiedyś zobaczyłam i co zostało w mojej pamięci.  Uwielbiam wyzwania ale nie zawsze potrafię im sprostać.

3. Dlaczego piszę bloga o tym co tworzę?
Kawałki mojego życia znajdują się na tym blogu, moja rodzina, mój dom, moja pasja. Jak sama nazwa mówi  jest to blog o tym co robię by cieszyć się życiem...szycie jest jedną z tych radości....nie wyobrażam sobie by mogło być inaczej:)

4. Jak odbywa się mój proces tworzenia?
Posty najczęściej powstają pod wpływem chwili....ale czasem jest tak że post powstaje w mojej głowie a potem za jakiś czas dopiero tutaj. Podobnie ma się sprawa z szyciem....często jest tak że mam pomysł i muszę już w tej chwili się nim zająć...nie ważne, że zamówienia czekają...gdybym nie zrobiła tego od razu myślałabym o tym ciągle i nie mogłabym się skupić na tym co robię...ot tak już mam:)


Myślałam długo kogo zaprosić do zabawy...mogę zaprosić trzy osoby:)
Myślałam za długo, nie mogłam zdecydować...i postanowiłam wyróżnić Magdę z bloga zRęczna Robota.


Magda jest pierwszą osobą szydełkującą, którą poznałam zaczynając przygodę z blogowaniem...ale Magda ma jeszcze jeden talent...niezwykłe wyczucie urządzania wnętrz....doradzi...przystopuje i ochrzani jeśli trzeba:))))
Zajrzyjcie do Magdy koniecznie:))))

Pozdrawiam

Hally4 komentarze:

 1. super zabawa! a Pani Magda czaruje! super, że się o tym blogu dowiedzialam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawa jestem właśnie, jak wygląda pokój po zmianach:) Swój własny kącik? Mmm...
  I te tajemnice :)
  Magda dobrze napisała...odwaga :) Dla Ciebie nie ma chyba rzeczy niemożliwych. Podejmiesz się każdego wyzwania:) I chyba masz tam skrzaty w domu, bo tyle pracy na jedną małą kobitke;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz.
Osoby komentujące anonimowo proszę o podpisanie się...:)