8 Mikołajem być....licytacja dla Hani :)

Adwent trwa....otwieramy co dziennie paczuszki z kalendarza adwentowego...wypełniamy te małe zadania...i te większe...jednym z nich tak jak i w zeszłym roku była sesja w Mikołajowych czapkach....oj nie łatwe to zadanie z wiercącym i baaaardzo żywiołowym Frankiem i z bardziej poukładaną ale zmęczoną ospą Wiką...ale coś udało się zrobić...pamiątka jest i to najważniejsze.

Kilka moich ulubionych kadrów tegorocznych....może i mało udanych ale lubię je bardzo:)
Te z zeszłego roku można zobaczyć TUTAJ * * *
Licytacja inna niż zwykle...tzn licytacja jak zwykle tylko baaardzo szybka....
Powiem baaardzo krótko, jest gdzieś w Polsce pewna mała Hania, która ma chore oczko zaatakowane przez nowotwór, czeka ją kosztowna operacja w Stanach na którą trzeba masę pieniędzy....ja wiem, że czas przedświąteczny, istne szaleństwo ale może warto się zatrzymać i pomyśleć co tak na prawdę jest w życiu ważne...
Więcej o Hani przeczytacie TUTAJ z tekstu dowiecie się też, że znalazł się wspaniały człowiek, który podwoi każdą wpłaconą przez nas złotówkę. Pomysł rewelacyjny..gest wart pokłonu od każdego:)

I właśnie na rzecz Hani chciałam przekazać mięciutką poduszkę gwiazdkę:)
Poduszka o rozpiętości ramion ok 45cm jest w całości wykonana z polaru minky wytłaczanego w małe gwiazdki, w środku miękki puch...Kolor do wyboru:pudrowy róż albo jasnoszary:)
Licytujemy od dzisiaj do piatku do 24.00 w sobotę skontaktuję się z osobą, która zaofiarowała najwięcej. Anonimów proszę o pozostawienie adresu @ :)

Zaczynamy od 10zł. Kto da więcej????


Pozdrawiam

Hally


8 komentarzy:

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz.
Osoby komentujące anonimowo proszę o podpisanie się...:)